Program

Program 26. oktober – dag 1

Med forbehold om endringer.

08:00 – 09:00
Registrering – kaffe og te 

Møt bedrifter i stand- området for nettverksbygging og mingling.

 

09:00 – 09:05
Åpning av den 8.  Bore- og rigg konferansen

Komiteformann:  Helge Keilen 

Ordstyrer: John Økland

09:05 – 09:30
Rystad Energy – Markedsutsikter i lyset av energitransisjonen

Lars Eirik Nicolaisen – Senior Partner & Deputy CEO

09:30 – 09:55
Equinor – Shaping the future of the D&W industry

Erik Kirkemo – SVP Drilling & Well

 

09:55 – 10:20
Aker BP – Først eller Best – Ingen pokal for 2. plasser i energitransformasjonen

Tommy Sigmundstad – Senior Vice President Drilling and Wells

 

10:20 – 10:45
Pause
Møt bedrifter i utstillerområdet for nettverksbygging og mingling.

 

10:45 – 11:10
Lundin Energy Norway – Robusthet, vekst, bærekraft

Morten Grini – Direktør Boring og brønn

11:10 – 11:35
Wintershall Dea

Janne Lea – Direktør for reservoarstyring, utbygging og engineering

11:35-12:00
Odfjell Drilling – Hvordan sette standarden i en boreindustri i endring

Simen Lieungh – CEO 

12:00 – 12:30
Rundbordsdiskusjoner:

Tema : TBA 

12:30 – 13:30
Lunsj

Lunsj etterfulgt av nettverksbygging og mingling i utstillerområdet.

 

13:30 – 13:55
Okea – Draugen – from good to great

Ida Ianssen Lundh – VP Drilling & Wells

13:55 – 14:20
COSL Drilling Europe  – Ny standard for lavutslippsrigger

Frank Tollefsen – CEO

 

14:20 – 14:45
Valaris

Frode Hevrøy- Operation Manager Valaris

14:45 – 15:10
Pause
Møt bedrifter i utstillerområdet for nettverksbygging og mingling.

 

15:10 – 15:35
Schlumberger – Transition!

Atle Nottveit – GeoMarket Manager, Schlumberger Scandinavia

 

15:35 – 16:00
Baker Hughes

Marianne Stavland Davenport – Vice President OFS Business Transformation

 

16:00 – 16:25
Rundbordsdiskusjoner:

Tema : TBA 

16:25 – 16:30
Avrunding konferansedag 1

Oppsumering av dagen og avrunding

Komiteformann:  Helge Keilen 

Ordstyrer: John Økland: 

 

19:00 – 23:00
Konferansemiddag

 

Aperitiff – utstillerområdet (19.00-20.00)

Festmiddag med underholdning av Christoffer Schjelderup (20.00-23.00)

 

Program 27. oktober – dag 2

Med forbehold om endringer.

08:00 – 09:00
Registrering – kaffe og te 

Møt bedrifter i stand- området for nettverksbygging og mingling.

 

09:00 – 09:05
Innledning konferansedag 2

Innledning og informasjon

Komiteformann:  Helge Keilen 

Ordstyrer: John Økland

 

09:05 – 09:30
Maersk Drilling – Vinn/vinn – samarbeid som utløser for lavere kostnader og lavere utslipp

Jørn Madsen – CEO

09:30 – 09:55
Vår Energi – The Scarabeo 8 campaign and the retrofit MLT

Antonio Carotenuto – Principal Completion Engineer

09:55 – 10:20
Neptune Energy – Kontinuerlig forbedring gjennom integrering og samarbeid

Thor Andre Løvoll – Director of Drilling & Wells, NO

10:20 – 11:10
Rundbordsdiskusjoner og pause
Møt bedrifter i utstillerområdet for nettverksbygging og mingling.

 

11:10- 11:35
Halliburton – The 4th Revolution – Transforming how People and Technology work

Jan Erik Klungtveit – Country Manager, Business Development

11:35 – 12:00
Transocean – Upstream Business and Transocean’s 2021 Update

Roddie Mackenzie | Sr. Vice President – Marketing, Innovation and Industry Relations

 

 

12:00- 12:25
Equinor – Creating value with suppliers

Dana Kazbekova Risvik  – VP procurement, drilling and well

 

12:25 – 12:30
Avslutning

Komiteformann:  Helge Keilen 

Ordstyrer: John Økland

 

12:30 – 13:40
Lunsj

Lunsj etterfulgt av nettverksbygging og mingling i utstillerområdet.